Moda ślubna 2020 – trendy obuwnicze

W stylizacji każdej panny młodej pierwsze skrzypce zawsze będzie grać suknia. Z tym raczej nikt nie będzie polemizować. Co nie znaczy jednak, że inne elementy garderoby są bez znaczenia i nie trzeba się nimi przejmować. Uroda panny młodej zostanie wydobyta właśnie przy pomocy odpowiednich dodatków, takich jak biżuteria i oczywiście… buty! Są one dopełnieniem każdego stroju weselnego. Efektownie go uzupełniają, tworząc z niego spójną całość. Buty muszą być przy tym na tyle wygodne, by każda panna młoda mogła bez problemu przetańczyć w nich całą noc. Warto też dopasować je do aktualnych trendów. Projektanci jak zwykle zresztą poszaleli i przygotowali dla swoich klientek mnóstwo inspirujących modeli obuwniczych.

Piękno musi iść jednak w parze z wygodą. Tej zasady zawsze warto się trzymać. No bo po co wciskać się w niewygodne szpilki, w których z trudnością będzie nawet ustać, skoro równie dobrze można zdecydować się na zakup modelu tak samo atrakcyjnego, jak i komfortowego dla stóp i kręgosłupa. Wszystkie panny młode chcą wyglądać w tym wyjątkowym dniu najpiękniej na świecie, ale nie wolno im zapominać przy tym o własnej wygodzie. Dopiero wtedy, gdy kobieta czuje się świetnie w swojej stylizacji, staje się atrakcyjna także i dla innych. Niewygodne obuwie nigdy nie zaprezentują się dobrze. Po prostu widać będzie, że panna młoda źle się w nich czuje i że nie do końca dobrze radzi sobie np. chodzeniem na wysokich obcasach. Wbrew pozorom ślub wcale nie zmusza jednak nikogo do przywdziania niebotycznych szpilek. Nie jest to jedyny model atrakcyjnego obuwia dla panien młodych. Alternatywą dla tej klasyki są eleganckie buty na płaskim obcasie, do których coraz częściej przekonują sami projektanci – tych wariantów obuwia jest wprost mnóstwo w trendach na rok 2020 i 2021.

Płaskie buty zdecydowanie są teraz w modzie. Bardzo możliwe, że już w najbliższym czasie na dobre wyprą niewygodne i uciskające topy szpilki. Rok 2020 przywrócił na salony klasyczne baleriny. To buty przypominające miękkie i zarazem płaskie pantofelki, pasujące do dosłownie każdego typu kreacji. Ich sporym plusem jest to, że świetnie dopasowują się do kształtu stóp. Mają cienkie podeszwy, tak więc pozwalają poczuć się wyjątkowo komfortowo. Przyszłe panny młode, które jednak wolałyby nieco bardziej zaszaleć ze swoim wyglądem, mogą z kolei dopasować do swojej sukni trampki lub inny model typowo sportowego obuwia (np. sneakersy). Wbrew pozorom ciężkie buty idealnie zgrywają się ze zwiewnymi sukienkami. Efekt zdecydowanie robi wrażenie i jest bardzo oryginalny.

Wesele każda kobieta ma przeważnie tylko raz w życiu, dlatego też warto stworzyć z tej uroczystości wyjątkową okazję do pokazania swoich wdzięków. Nie należy jednak w tym celu tworzyć strojów, które będą niedopasowane do charakteru. Nie należy się przebierać i zmuszać do zakładania szpilek, jeżeli na co dzień chodzi się wyłącznie w adidasach czy trampkach. Każda kobieta powinna stworzyć dla siebie taką stylizację ślubną, w której będzie czuć się wyjątkowo.

25 lis Brak komentarzy admin Dashofer , , Read more...